Příští zápasy

Muži A: MVIL vs. Č. Budějovice

  • Sobota 22. prosince. 13:30
  • Hala: SH České Budějovice
  • 1.liga mužů

Muži B: MVIL vs. Slovan Havířov B

  • Neděle 23. prosince 10:15
  • Hala: SH Bospor Bohumín
  • MS liga mužů 

Muži B: MVIL vs. Bohumín

  • Neděle 23. prosince. 12:45
  • Hala: SH Bosport Bohumín
  • MS liga mužů 

Muži C: MVIL vs. Rožnov D

  • Sobota 19. ledna, 8:00
  • Hala: SH TJ Ostrava
  • MS soutěž mužů

Muži C: MVIL vs. Poruba Sharks

  • Sobota 19. ledna, 12:40
  • Hala: SH TJ Ostrava
  • MS soutěž mužů

Junioři: MVIL vs. FBC Přerov

  • Neděle 27. ledna, 8:00
  • Hala: SH TJ Spartak Přerov
  • 2. liga juniorů

Junioři: MVIL vs. FBC Ostrava B

  • Neděle 27. ledna, 11:00
  • Hala: SH TJ Spartak Přerov
  • 2. liga juniorů

Dorost: MVIL vs. Vítkovice

  • Neděle 20. ledna, 11:30
  • Hala: ČPP Aréna Ostrava
  • 1.liga dorostenců

Dorost: MVIL vs. FBC Ostrava

  • Neděle 20. ledna, 14:30
  • Hala: ČPP Aréna Ostrava
  • 1.liga dorostenců

St. žáci A: MVIL vs. Bílovec

  • Sobota 26. ledna, ?:??
  • Hala: SH STARS Třinec
  • MS liga starších žáků

St. žáci A: MVIL vs. Vítkovice

  • Sobota 26. ledna, ?:??
  • Hala: SH STARS Třinec
  • MS liga starších žáků

St. žáci B: MVIL vs. Bruntál

  • Neděle 27. ledna, ?:??
  • Hala: SH ZŠ Mařádkova Opava
  • MS přebor starších žáků

St. žáci B: MVIL vs. FBC Letka

  • Neděle 27. ledna, ?:??
  • Hala: SH ZŠ Mařádkova Opava
  • MS přebor starších žáků

Mladší žáci: Ligový turnaj

  • Sobota 12. ledna, od 9:35
  • Hala: SH ZŠ Hradec n/M
  • MS liga mladších žáků

Elévi: Ligový turnaj

  • Sobota 19. ledna, od 9:00
  • Hala: SH Stonava
  • MS liga elévů
Úvod / Tréninky

Tréninky

Zde najdete rozpis tréninkových jednotek všech týmů 1.MVIL Ostrava pro sezónu 2018/2019:

Muži A

  • pondělí 20.40 – 22.10 h, ČPP Aréna
  • středa 20.40 – 22.10 h, ČPP Aréna
    Trenér: T. Svačinka (tel. 739 079 888)

Muži B

  • čtvrtek 19.30 – 21.00 h, SOU Vítek
    Trenér: M.Vráblík (606 877 640)

Junioři

  • úterý 19.00 - 20.30 h, SOŠ Dopravní
  • čtvrtek 19.00 - 20.30 h, SOŠ Dopravní
    Trenér: V. Kořínek (tel. 734 227 469)

Dorost:

  • pondělí 19.00 - 20.30 h, SOU Vítek
  • středa 19.00 - 20.30 h, SOU Vítek
  • čtvrtek 18.00 – 19.00 h, SOŠ Dopravní
    Trenéři: V. Kořínek, Rajnošek

Starší žáci

  • úterý 19.00 – 20.30 h, SOU Vítek
  • čtvrtek 16.30 – 18.00 h, SOU Vítek
  • pátek 17.15 - 18.45 h, SOU Vítek
    Trenér: J.Puzoň (tel. 725 880 697)

Mladší žáci:

  • úterý 17.30 – 19.00 h, SOU Vítek
  • středa 15.30 – 17.00 h, SPŠ Stavební
  • pátek 15.30 - 17.00 h, ZŠ Březinova
    Trenéři: Gaščík (tel. 734 618 291), Sokol

Elévi + Přípravka:

  • úterý 16.30 - 18.00 h, SOU Vítek
  • čtvrtek 15.30 – 17.00 h, SPŠ Stavební
  • pátek 15.30 - 17.00 h, ZŠ Březinova
    Trenéři: Kratochvíl (tel. 728 308 376), Lacina


Tréninkové haly:

  • Hala Dopravní, Moravská 2/963, Ostrava-Vítkovice. Mapa zde
  • Hala Vítek, Hasičská 1003/49, Ostrava-Hrabůvka. Mapa zde
  • Hala Stavební, Středoškolská 2992/3, Ostrava-Zábřeh. Mapa zde